Duyurular

365 Gün Mobilya Fuarı Kumsmall Kayseri’de

İç Anadolu Bölgesinin en gözde alıșveriș merkezi Kumsmall binlerce mobilya mağazası, dünya markalarının yer aldığı mağazaları ve eșsiz lezzetlerle dolu dünya mutfağını bir araya getirmiștir.
Mobilya, moda, yemek ve eğlence alıșverișini tek bir noktada bulușturan Kumsmall vermiș olduğu hizmetler ile ziyaretçilerine her zaman alıșverișten daha fazlasını sunmaktadır.

Bringing together the furniture stores with the classical shopping center, Kumsmall has become the most popular shopping center of the Central Anatolia Region. Bringing thousands of furniture stores together at a single point, Kumsmall always offers more than shopping to its visitors with its services.

25 – 31 Ocak 2022 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi ile İstanbul Fuar Merkezi’nde eş zamanlı olarak düzenlenecek Türk fuarcılık tarihinin en büyük fuarı IIFF 2022 İstanbul Mobilya Fuarı, mobilya sektörünü Türkiye’de ilk kez iki ayrı fuar merkezinde buluşturacak. Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED) desteği, Tüyap iş birliğiyle toplam 25 salonda gerçekleşecek fuara 6 kıtadan olmak üzere 150’den fazla ülkeden on binlerce sektör profesyoneli katılacak. Avrupa’nın en büyük mobilya fuarı olan İstanbul mobilya fuarı 5 gün sürecek olup yüzlerce mobilya üreticisine ev sahipliği yapacaktır. Türkiye ve Avrupa’nın en büyük mobilya AVM’si Kumsmall’da İstanbul Mobilya Fuar’ında 2. Fuaye alanı F2-2 standında yerini aldı.

Yüzlerce mobilya üreticisine yılın her günü ev sahipliği yapan ve binlerce mobilya seçeneğine sahip olan Kumsmall AVM’nin Mobilya Fuarına katılmasındaki en büyük etken 365 gün mobilya fuar anlayışına sahip olduğunu tüm mobilya üreticilerine duyurmaktır. Yatak odası takımından, yemek odası takımına, koltuk takımlarından, oturma grubu ve ofis mobilyalarına kadar binlerce mobilya seçeneği bulunan Kumsmall AVM Kayseri’de ziyaretçilerini bekliyor. 365 Gün Açık Mobilya Fuarı Kumsmall’ı Ziyaret Et Fırsatları Kaçırma.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir